Starter   -   Barometer   -   Format

Anmälda spelare för Västgöta Open 2014 - Tidaholm

Arrangeras av:     Stures Bowling & Sportbar
Telefon: 0322-611 220
E-mail: bowling@stures.se
Hemsida: www.stures.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Alex Ghermanescu Hjo Bowlingklubb Söndagen den 20 april 17:00
Alexander Martinsson BK June Måndagen den 24 mars 19:00
Måndagen den 31 mars 19:00
Anders Hempel Jönköpings BS/Boys Söndagen den 20 april 17:00
Söndagen den 27 april 11:00
Anders Wellman BK Gärdet Lördagen den 26 april 11:00
Andreas Westh BK 64 Söndagen den 20 april 17:00
Ann-Charlotte Nordvall BK Kåess Måndagen den 21 april 11:00
Lördagen den 26 april 15:00
Anton Adolfsson Team Alingsås BC Lördagen den 22 mars 11:00
Besim Gül Hjo Bowlingklubb Lördagen den 19 april 11:00
Carina Krusell BK Ös På Måndagen den 31 mars 19:00
Söndagen den 20 april 17:00
Söndagen den 27 april 16:00
Caroline Byquist BK June Måndagen den 24 mars 19:00
Måndagen den 31 mars 19:00
Catarina Tiveljung Hurricanes BK Måndagen den 31 mars 19:00
Christer Näsström Falköpings AIK BK Söndagen den 20 april 17:00
Christian Fogelberg Marbodals BS Söndagen den 27 april 11:00
Dan Ericson BK Nobel Lördagen den 22 mars 11:00
Daniel Blom Marbodals BS Måndagen den 31 mars 19:00
Söndagen den 27 april 11:00
Söndagen den 27 april 16:00
Daniel Hallgren Hurricanes BK Lördagen den 22 mars 11:00
Lördagen den 19 april 11:00
Daniel Rosebrink Hjo Bowlingklubb Måndagen den 31 mars 19:00
Eino Vuoluterä BK Gärdet Lördagen den 22 mars 11:00
Söndagen den 27 april 11:00
Söndagen den 27 april 16:00
Elin Ingsten Hjo Bowlingklubb Lördagen den 19 april 11:00
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Lördagen den 26 april 11:00
Emil Fredriksson Örgryte IS BF Måndagen den 24 mars 19:00
Erik Ahlstrand Team Mariestad BK Söndagen den 27 april 11:00
Erik Kyrk BK Kyrk Skövde Måndagen den 31 mars 19:00
Erik Lundgren BK Ös På Lördagen den 19 april 11:00
Erik Persson Götene BK Lördagen den 26 april 15:00
Eva Jernberg BK Qvinns Fredagen den 21 mars 18:00
Eva Kornestedt BK Ös På Söndagen den 27 april 16:00
Felix Lidholm Premier BC Lördagen den 26 april 11:00
Söndagen den 27 april 11:00
Filip Krusell BK Ös På Söndagen den 27 april 16:00
Gunnar Elvin Team Mariestad BK Torsdagen den 24 april 20:00
Gustaf Johansson Team Alingsås BC Söndagen den 27 april 11:00
Hasse Johansson Skövde AIK BK Måndagen den 31 mars 19:00
Lördagen den 26 april 11:00
Henrik Ahlner Marbodals BS Lördagen den 26 april 11:00
Hugo Lidholm Vamma BK (n) Lördagen den 26 april 11:00
Söndagen den 27 april 11:00
Jan Arvidsson Falköpings AIK BK Lördagen den 22 mars 11:00
Jerry Eriksson BK Ös På Lördagen den 26 april 11:00
Jimmy Nordvall BK Kåess Måndagen den 21 april 11:00
Lördagen den 26 april 15:00
Joakim Wetterstrand Marbodals BS Måndagen den 31 mars 19:00
Lördagen den 19 april 11:00
Söndagen den 20 april 17:00
Johan Bergqvist Nybro IF Lördagen den 26 april 11:00
Johan Jacobsson BK 64 Fredagen den 21 mars 18:00
Johan Nilsson Marbodals BS Lördagen den 26 april 11:00
Julia Björnberg Marbodals BS Lördagen den 19 april 11:00
Kenny Holgersson Marbodals BS Söndagen den 20 april 17:00
Kjell Antonsson Premier BC Torsdagen den 24 april 20:00
Kjell-Åke Gustafsson BK Kåess Fredagen den 21 mars 18:00
Lördagen den 26 april 11:00
Krister Karlsson Hjo Bowlingklubb Måndagen den 31 mars 19:00
Lördagen den 19 april 11:00
Lars Pejstrup Team Mariestad BK Lördagen den 26 april 11:00
Lars-Johan Björk Marbodals BS Lördagen den 19 april 11:00
Söndagen den 20 april 17:00
Lars-åke Skatt Marbodals BS Söndagen den 20 april 17:00
Lisbeth Uddemar Jönköpings BS/Boys Söndagen den 20 april 17:00
Magnus Jacobsson Hurricanes BK Måndagen den 31 mars 19:00
Magnus Wedman BK Arn Söndagen den 27 april 11:00
Magnus Westerberg Hurricanes BK Måndagen den 21 april 11:00
Marcus Fogelberg Marbodals BS Lördagen den 19 april 11:00
Marie Carlbom Marbodals BS Söndagen den 20 april 17:00
Martin Forsell Team Mariestad BK Söndagen den 27 april 11:00
Maths Blyh BK Wik Lördagen den 22 mars 11:00
Mats Wahlström Marbodals BS Måndagen den 24 mars 19:00
Söndagen den 20 april 17:00
Mattias Tiveljung BK Kåess Söndagen den 27 april 11:00
Micael Jenberg BK Gärdet Fredagen den 21 mars 18:00
Michael Cronberg BK Gärdet Fredagen den 21 mars 18:00
Mikael Arvidsson Hurricanes BK Lördagen den 22 mars 11:00
Morgan Carlsson Marbodals BS Söndagen den 20 april 17:00
Per Bergqvist Team Mariestad BK Lördagen den 26 april 11:00
Per-Olof Buller BK Kåess Måndagen den 31 mars 19:00
Peter Brusewitz BK Kåess Måndagen den 31 mars 19:00
Robin Asbjörnsen Team Mariestad BK Söndagen den 27 april 11:00
Roger Olsson BK Oden Falköping Lördagen den 19 april 11:00
Rune Staav Marbodals BS Måndagen den 21 april 11:00
Torsdagen den 24 april 20:00
Söndagen den 27 april 16:00
Stefan Wulcan Team Mariestad BK Måndagen den 21 april 11:00
Tekauita Enesi BK Ös På Måndagen den 31 mars 19:00
Lördagen den 19 april 11:00
Söndagen den 20 april 17:00
Thomas Johansson Hjo Bowlingklubb Måndagen den 31 mars 19:00
Lördagen den 19 april 11:00
Söndagen den 20 april 17:00
Tobias Beijbom Falköpings AIK BK Söndagen den 27 april 11:00
Tobias Larsson Marbodals BS Söndagen den 27 april 11:00
Tony Dahlqvist Falköpings AIK BK Lördagen den 26 april 11:00
Torbjörn Nilsson BK Strömkarlen Lördagen den 22 mars 11:00
Lördagen den 19 april 11:00
Torbjörn Wernersson BK Kåess Måndagen den 21 april 11:00
Ulrika Larsson BK Qvinns Lördagen den 26 april 11:00
Urban Ljungqvist Marbodals BS Torsdagen den 24 april 20:00
Viktor Svarén BK Kyrk Skövde Måndagen den 31 mars 19:00

TOTALT: 80 SPELARE