Starter   -   Barometer   -   Format

Anmälda spelare för Västgöta Open 2014 - Götene

Arrangeras av:     Arena Bowl
Telefon: 0511-340034
E-mail: Info@Arenabowl.nu
Hemsida: www.Arenabowl.nu

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Anders Wellman BK Gärdet Söndagen den 28 september 14:30
Andreas Westh BK 64 Söndagen den 14 september 17:00
Ann-Charlotte Nordvall BK Kåess Torsdagen den 18 september 19:00
Torsdagen den 25 september 19:00
Söndagen den 28 september 14:30
Anneli Ansborg Hönö BK Fredagen den 26 september 18:00
Annika Hulén Götene BK Torsdagen den 25 september 19:00
Anton Adolfsson Team Alingsås BC Fredagen den 5 september 18:00
Anton Kvarnström Team Mariestad BK Söndagen den 28 september 14:30
Benjamin Jonsson Team Pergamon BC Fredagen den 5 september 18:00
Besim Gül Hjo Bowlingklubb Fredagen den 26 september 18:00
Bonny Lilja Hönö BK Fredagen den 26 september 18:00
Carina Krusell BK Ös På Fredagen den 26 september 18:00
Catarina Tiveljung Hurricanes BK Fredagen den 26 september 18:00
Christer Näsström Falköpings AIK BK Fredagen den 5 september 18:00
Söndagen den 21 september 14:30
Dan Ericson BK Nobel Fredagen den 26 september 18:00
Daniel Blom Marbodals BS Söndagen den 14 september 17:00
Söndagen den 21 september 14:30
Daniel Hallgren Hurricanes BK Söndagen den 28 september 14:30
Daniel Svensson Götene BK Torsdagen den 18 september 19:00
Eino Vuoluterä BK Gärdet Söndagen den 24 augusti 14:00
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Söndagen den 24 augusti 14:00
Fredagen den 5 september 18:00
Emelie Tiveljung BK Merci Lördagen den 23 augusti 10:00
Erik Ahlstrand Team Mariestad BK Söndagen den 21 september 14:30
Erik Bengtsson IS Göta Fredagen den 5 september 18:00
Erik Kyrk BK Kyrk Skövde Torsdagen den 25 september 19:00
Erik Lundgren BK Ös På Fredagen den 26 september 18:00
Erik Persson Götene BK Torsdagen den 18 september 19:00
Fredagen den 26 september 18:00
Filip Krusell BK Ös På Fredagen den 26 september 18:00
Filip Lindbjer BK June Lördagen den 27 september 10:00
Gabriel Karlsson Team Mariestad BK Fredagen den 26 september 18:00
Gustaf Johansson Team Alingsås BC Fredagen den 26 september 18:00
Göran Johansson Götene BK Torsdagen den 18 september 19:00
Söndagen den 28 september 14:30
Hans Gustafsson Götene BK Torsdagen den 18 september 19:00
Hasse Johansson Skövde AIK BK Lördagen den 30 augusti 10:00
Söndagen den 28 september 10:00
Horst Larsson Hurricanes BK Torsdagen den 18 september 19:00
Ingalill Westerlund Kvänums BK Fredagen den 5 september 18:00
Jennie Andersson Kvänums BK Fredagen den 5 september 18:00
Jesper Larsen Team Pergamon BC Fredagen den 19 september 18:00
Jimmy Nordvall BK Kåess Söndagen den 21 september 14:30
Söndagen den 28 september 10:00
Joakim Ljungkvist Team Mariestad BK Fredagen den 26 september 18:00
Johan Jacobsson BK 64 Söndagen den 21 september 14:30
Söndagen den 28 september 18:00
Jonathan Lindell Bulltofta BK Lördagen den 27 september 10:00
Juhani Ojala Team Mariestad BK Fredagen den 19 september 18:00
Kim Ojala Team Pergamon BC Fredagen den 19 september 18:00
Kjell-Åke Gustafsson BK Kåess Fredagen den 5 september 18:00
Krister Karlsson Hjo Bowlingklubb Lördagen den 30 augusti 10:00
Söndagen den 28 september 10:00
Lars-Johan Björk Marbodals BS Söndagen den 14 september 17:00
Torsdagen den 25 september 19:00
Lena Domar Falköpings AIK BK Fredagen den 5 september 18:00
Söndagen den 21 september 14:30
Linus Hallgren Götene BK Torsdagen den 25 september 19:00
Söndagen den 28 september 14:30
Lisbet Hedberg Götene BK Torsdagen den 18 september 19:00
Maggie Andersson Götene BK Torsdagen den 18 september 19:00
Magnus Jacobsson Hurricanes BK Fredagen den 26 september 18:00
Magnus Westerberg Hurricanes BK Söndagen den 28 september 10:00
Marcus Karlsson BK Nobel Söndagen den 21 september 14:30
Maria Pettersson Team Alingsås BC Torsdagen den 25 september 19:00
Marie Larsson Götene BK Torsdagen den 25 september 19:00
Marita Jansson Götene BK Torsdagen den 18 september 19:00
Mats Hulén Götene BK Torsdagen den 18 september 19:00
Söndagen den 28 september 10:00
Mats Wahlström Marbodals BS Söndagen den 21 september 14:30
Mattias Tiveljung BK Kåess Lördagen den 23 augusti 10:00
Söndagen den 28 september 10:00
Michael Cronberg BK Gärdet Fredagen den 26 september 18:00
Mikael Andersson BK Gärdet Fredagen den 26 september 18:00
Mikael Rosenberg BK Wik Lördagen den 27 september 14:30
Monica Wijk Hönö BK Fredagen den 26 september 18:00
Niclas Eriksson Team Alingsås BC Torsdagen den 25 september 19:00
Per-Olof Buller BK Kåess Söndagen den 24 augusti 14:00
Peter Brusewitz BK Kåess Lördagen den 23 augusti 10:00
Lördagen den 27 september 14:30
Peter Hellström Team Clan BK Fredagen den 26 september 18:00
Söndagen den 28 september 18:00
Peter Klahr BK Gärdet Söndagen den 24 augusti 14:00
Söndagen den 28 september 14:30
Söndagen den 28 september 18:00
Rebecca Hulén Götene BK Torsdagen den 18 september 19:00
Rebecka Larsen BK Högland Fredagen den 19 september 18:00
Robin Asbjörnsen Team Mariestad BK Fredagen den 26 september 18:00
Robin Ljungkvist Team Mariestad BK Fredagen den 26 september 18:00
Stefan Wulcan Team Mariestad BK Torsdagen den 25 september 19:00
Stig-Åke Andersson Kvänums BK Fredagen den 5 september 18:00
Tekauita Enesi BK Ös På Fredagen den 26 september 18:00
Thomas Johansson Hjo Bowlingklubb Lördagen den 30 augusti 10:00
Söndagen den 28 september 10:00
Thommy Pehrsson Götene BK Torsdagen den 18 september 19:00
Tommy Karlsson BK Wik Lördagen den 27 september 14:30
Tony Dahlqvist Falköpings AIK BK Lördagen den 30 augusti 10:00
Torbjörn Nilsson BK Strömkarlen Lördagen den 23 augusti 10:00
Lördagen den 27 september 10:00
Torbjörn Wernersson BK Kåess Torsdagen den 18 september 19:00
Söndagen den 28 september 10:00
Viktor Svarén BK Kyrk Skövde Torsdagen den 25 september 19:00

TOTALT: 81 SPELARE