Starter   -   Barometer   -   Format

Anmälda spelare för Västgöta Open 2014 - Lidköping

Arrangeras av:     Lidköpings Bowlinghall
Telefon: 0510 - 245 90
E-mail: bowlinggalejan@gmail.com
Hemsida: www.galejan.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Adam Henström Team Alingsås BC Lördagen den 1 november 13:00
Onsdagen den 19 november 19:15
Alexander Martinsson BK June Söndagen den 2 november 11:00
Anders Wahlin BK Wik Lördagen den 1 november 13:00
Anders Wellman BK Gärdet Lördagen den 1 november 13:00
Söndagen den 7 december 11:00
Andreas Westh BK 64 Lördagen den 8 november 10:00
Ann-Charlotte Nordvall BK Kåess Lördagen den 1 november 13:00
Onsdagen den 26 november 19:15
Anton Adolfsson Team Alingsås BC Lördagen den 1 november 10:00
Onsdagen den 19 november 19:15
Anton Kvarnström Team Mariestad BK Lördagen den 8 november 13:00
Besim Gül Hjo Bowlingklubb Söndagen den 2 november 11:00
Söndagen den 16 november 11:00
Söndagen den 30 november 11:00
Carina Krusell BK Ös På Söndagen den 16 november 11:00
Catarina Tiveljung Hurricanes BK Lördagen den 1 november 10:00
Christer Näsström Falköpings AIK BK Lördagen den 1 november 13:00
Conny Westh BK 64 Lördagen den 8 november 10:00
Dan Ericson BK Nobel Lördagen den 8 november 10:00
Daniel Blom Marbodals BS Lördagen den 1 november 10:00
Lördagen den 8 november 10:00
Söndagen den 30 november 11:00
Daniel Hallgren Hurricanes BK Söndagen den 16 november 14:00
Söndagen den 7 december 11:00
Eino Vuoluterä BK Gärdet Söndagen den 16 november 11:00
Onsdagen den 19 november 19:15
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Lördagen den 1 november 10:00
Söndagen den 30 november 11:00
Emil Fredriksson Örgryte IS BF Söndagen den 2 november 11:00
Erik Ahlstrand Team Mariestad BK Söndagen den 16 november 14:00
Erik Kyrk BK Kyrk Skövde Onsdagen den 26 november 19:15
Erik Persson Götene BK Lördagen den 1 november 13:00
Onsdagen den 26 november 19:15
Filip Krusell BK Ös På Söndagen den 30 november 11:00
Gabriel Hall BK Wik Lördagen den 1 november 13:00
Söndagen den 9 november 11:00
Gunnar Elvin Team Mariestad BK Onsdagen den 26 november 19:15
Gustaf Johansson Team Alingsås BC Söndagen den 7 december 11:00
Göran Johansson Götene BK Onsdagen den 19 november 19:15
Hans Gustafsson Götene BK Onsdagen den 26 november 19:15
Hasse Johansson Skövde AIK BK Söndagen den 2 november 11:00
Hasse Wallgren Götene BK Onsdagen den 19 november 19:15
Ingalill Pettersson BK Alley Team Söndagen den 9 november 14:00
Jan Lundgren BK Kåess Lördagen den 8 november 10:00
Jimmy Nordvall BK Kåess Onsdagen den 26 november 19:15
Joakim Wetterstrand Marbodals BS Söndagen den 30 november 11:00
Joel Karlsson BK Kyrk Skövde Onsdagen den 19 november 19:15
Johan Jacobsson BK 64 Lördagen den 1 november 13:00
Söndagen den 30 november 11:00
Söndagen den 7 december 11:00
Kenny Holgersson Marbodals BS Lördagen den 1 november 10:00
Kjell-Åke Gustafsson BK Kåess Onsdagen den 19 november 19:15
Onsdagen den 26 november 19:15
Krister Karlsson Hjo Bowlingklubb Lördagen den 1 november 10:00
Söndagen den 16 november 11:00
Söndagen den 30 november 11:00
Lars-Johan Björk Marbodals BS Lördagen den 8 november 10:00
Lena Domar Falköpings AIK BK Lördagen den 1 november 13:00
Lennart Zachrisson BK Wik Söndagen den 9 november 11:00
Magnus Jacobsson Hurricanes BK Lördagen den 1 november 10:00
Söndagen den 16 november 14:00
Söndagen den 7 december 11:00
Magnus Westerberg Hurricanes BK Lördagen den 1 november 13:00
Onsdagen den 26 november 19:15
Mats Hulén Götene BK Onsdagen den 19 november 19:15
Mats Wahlström Marbodals BS Lördagen den 1 november 10:00
Lördagen den 8 november 10:00
Söndagen den 30 november 11:00
Mattias Tiveljung BK Kåess Söndagen den 9 november 11:00
Michael Cronberg BK Gärdet Söndagen den 9 november 11:00
Mikael Magnusson BK Wik Lördagen den 1 november 13:00
Per-Olof Buller BK Kåess Söndagen den 16 november 14:00
Söndagen den 7 december 11:00
Peter Brusewitz BK Kåess Söndagen den 2 november 11:00
Söndagen den 7 december 11:00
Peter Hellström Team Clan BK Söndagen den 16 november 11:00
Söndagen den 16 november 14:00
Pontus Hessle-Sandstedt BK Gärdet Onsdagen den 19 november 19:15
Rebecca Gustafson BK Alley Team Söndagen den 9 november 14:00
Robin Asbjörnsen Team Mariestad BK Söndagen den 30 november 11:00
Rune Staav Marbodals BS Onsdagen den 26 november 19:15
Stefan Wulcan Team Mariestad BK Söndagen den 16 november 14:00
Söndagen den 7 december 11:00
Stig-Åke Andersson Kvänums BK Söndagen den 16 november 11:00
Susanne Zakrisson BK Alley Team Söndagen den 9 november 14:00
Tekauita Enesi BK Ös På Söndagen den 16 november 11:00
Söndagen den 30 november 11:00
Thomas Helander BK Oden Falköping Lördagen den 1 november 10:00
Thomas Johansson Hjo Bowlingklubb Lördagen den 1 november 10:00
Söndagen den 16 november 11:00
Thommy Pehrsson Götene BK Onsdagen den 19 november 19:15
Tony Dahlqvist Falköpings AIK BK Lördagen den 8 november 10:00
Torbjörn Nilsson BK Strömkarlen Lördagen den 1 november 13:00
Söndagen den 2 november 11:00
Torbjörn Wernersson BK Kåess Lördagen den 1 november 13:00
Onsdagen den 26 november 19:15
Söndagen den 7 december 11:00
Viktor Svarén BK Kyrk Skövde Onsdagen den 26 november 19:15

TOTALT: 67 SPELARE